Liisingu klienditeeninduse ekspert

Join us and become our newest team member making the change and advancing the world of banking!
Scroll to content

Luminor Group

Luminor on tänapäevane kohaliku elu ja äri jaoks loodud pank. Eesmärk on uue panga ehitamisel luua paremat homset – perekondadele, ettevõtetele ja kogukondadele.

Luminori Customer Service Leasing üksus otsib oma tiimi suurepärase klienditeenindus- ja suhtlemisoskusega Eksperti.

Tööülesanded:

  • Uute liisingtehingutega seotud teabe sisestamine süsteemidesse
  • Jälgimine ja tagamine, et kõik dokumendid on kätte saadud enne väljamakse tegemist koostööpartnerile
  • Aruannete koostamine Luminori pangale ja koostööpartneritele
  • Liisingulepingute muutmine ja lõpetamine – muudatuste või müügiga seonduva info sisestamine süsteemidesse ja dokumentide vormistamine
  • Kindlustuspoliiside muudatuste ja lõpetamiste haldamine süsteemis
  • Klienditeeninduse spetsialisti toetavad tegevused, lepingute tehniline lõpetamine ja dokumentide arhiveerimine

Ootused kandidaadile:

  • Varasemat töökogemust sarnasel ametikohal ja/või majandusvaldkonnaga seotud haridust (hariduse omandamine pooleli)
  • Väga head eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Täpsust, kiirust ning tulemustele orienteeritust
  • Head suhtlemisoskust
  • Keskendumist klientide vajadustele ja rahulolule
  • Meeskonnatöö oskust

Miks Luminor? Mida me sulle pakume:

  • Dünaamilist ja rahvusvahelist töökeskkonda
  • Suurepäraseid enesearenguvõimalusi toetamaks sinu professionaalset arengut
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
  • Lisahüvesid, mis rakenduvad pärast esimest aastat Luminoris, sealhulgas lisapuhkuse päevad
  • Koostööle suunatud ja toetavat meeskonda

Kandideerimisavalduse esitamise tähtaeg: 17.05.2021

Asukoht: Tallinn, Eesti

Küsimuste korral palun võta ühendust Piret.Pindis@luminorgroup.com (värbav juht)

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Tallinn, Estonia

Liivalaia 45
10145 Tallinn Directions +372 628 3300

Why Work With Us?

Join us if you want to grow your competences and make the change!

  • Wellness & Benefits

    We aim to support, spoil and take care of our employees

  • Additional Days of Vacation

    We provide an additional benefits package for employees after 1 year in the company, which includes additional days of vacation

  • Personal Development

    We provide varied opportunities for your professional and personal development and growth. Average hours spent per year on development for an employee at Luminor – 20

  • Health & Wellness

    We take care of your health – we got your health insurance covered

  • Flexible Working

    The flexible working time and place concept is now part of our culture

Workplace & Culture

Make the Change stands for motivation, 'yes we can' attitude, motivation to get things done and take initiative. It strengthens and complements our value set – curiosity, focus and collaboration, whilst putting them in action. And most importantly – Make the Change is about our people who are here being brave and passionate about making an impact themselves.

Already working at Luminor Group?

Let’s recruit together and find your next colleague.

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor